Talenty pro firmy „T-PROFI“

Talenty pro firmy „T-PROFI“ photo

8. února 2017 proběhlo ve vědeckotechnickém parku Experimentárium při SPŠ Otrokovice krajské kolo odborné a metodické soutěže Talenty pro firmy „T-PROFI“.

Soutěž propagující spolupráci mezi soukromými firmami a základními a středními školami si klade za cíl rozvíjet polytechnickou výuku a rozvoj kreativního myšlení žáků i studentů.

Jsme proto rádi, že jsme mohli v účasti podpořit naše spřátelené školy Gymnázium L. Jaroše, Obchodní akademii Kroměříž a také 3. Základní školu v Holešově. Každý tým ve složení žáci, pedagog a zástupce firmy měl za úkol sestavit funkční konstrukci tiskárny ze stavebnice Merkur. V konkurenci převážně průmyslových škol se naši soutěžící rozhodně neztratili – tým, jehož součástí byla i naše kolegyně Jolana Pacíková dokonce v soutěži zvítězil a postoupil do celostátního finále, které se bude konat 27. dubna v Praze. Gratulujeme!

Talenty pro firmy „T-PROFI“ photo
Datum vydání: 15. 02. 2017

Informace o firmě

Společnost ELKO EP je jedním z předních evropských hráčů v oblasti domovní a průmyslové elektroinstalace po více než 23 let. Od roku 2007 společnost vyvíjí a vyrábí svůj vlastní systém inteligentní elektroinstalace iNELS s názvem Smart Home & Building Solutions.

V současné době zaměstnává ELKO EP HOLDING téměř 300 lidí, vyváží do 70 zemí po celém světě a má již 10 zahraničních poboček. Společnost je právem hrdá na svou vlastní výrobu komponentů, vlastní vývoj a inovace nových produktů. Je také schopna nabídnout svým zákazníkům okamžitou distribuci a rychlý, bezchybný servis. Společnost ELKO EP se stala Firmou roku 2012 a také obdržela ocenění TOP 100 českých firem.

Zákaznické centrum

Infolinka

+420 573 514 211
elko@elkoep.cz

Technická podpora

+420 800 100 671
support@elkoep.cz