Stali jsme se součástí nejvyšší dřevostavby v ČR

Stali jsme se součástí nejvyšší dřevostavby v ČR photo

DŘEVOSTAVBY 2017 ● Praha Holešovice

Děkujeme všem, kteří se přišli podívat na naši unikátní čtyřpodlažní dřevostavbu. Obor dřevostaveb se dynamicky vyvíjí a směřuje do výšek.

Nenechali jste si ujít jedinečnou příležitost podívat se na veletrh Dřevostavby 2017, kde vyrostla vícepodlažní dřevostavba v poměru 1:1?
V každém podlaží jste mohli nalézt kompletně zařízenou zónu charakterizující čtyři základní symboly současného života - odpočinek, bydlení, práci i zábavu.
Náš velký dík patří také našemu partneru - společnosti Domesi.

Jak expozice rostla v čase? Podívejte se zde. (  link youtube.com)


Ještě jednou všem velký dík,
Váš tým iNELS.

Stali jsme se součástí nejvyšší dřevostavby v ČR photo
Datum vydání: 15. 02. 2017

Informace o firmě

Společnost ELKO EP je jedním z předních evropských hráčů v oblasti domovní a průmyslové elektroinstalace po více než 23 let. Od roku 2007 společnost vyvíjí a vyrábí svůj vlastní systém inteligentní elektroinstalace iNELS s názvem Smart Home & Building Solutions.

V současné době zaměstnává ELKO EP HOLDING téměř 300 lidí, vyváží do 70 zemí po celém světě a má již 10 zahraničních poboček. Společnost je právem hrdá na svou vlastní výrobu komponentů, vlastní vývoj a inovace nových produktů. Je také schopna nabídnout svým zákazníkům okamžitou distribuci a rychlý, bezchybný servis. Společnost ELKO EP se stala Firmou roku 2012 a také obdržela ocenění TOP 100 českých firem.

Zákaznické centrum

Infolinka

+420 573 514 211
elko@elkoep.cz

Technická podpora

+420 800 100 671
support@elkoep.cz