Soutěž „Chytrá města pro budoucnost“ poprvé v ČR umožní firmám zviditelnit svá inovativní řešení

Soutěž „Chytrá města pro budoucnost“ poprvé v ČR umožní firmám zviditelnit svá inovativní řešení photo

Měst, která využívají chytrá řešení přibývá, stejně jako pokrokových projektů, které lidem zpříjemňují život.

V zájmu všech zúčastněných je tak koncepty SMART CITY dále rozvíjet a podporovat. Nově je to možné i prostřednictvím národní soutěže „Chytrá města pro budoucnost 2017“, která se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Pořadatelem soutěže „Chytrá města pro budoucnost 2017“ je Smart City Innovations  Institut ve spolupráci s Národní sítí zdravých měst.

Do soutěže se mohou zapojit kromě měst, obcí a regionů také dodavatelé chytrých projektů. Firmy mají příležitost představit i taková inovativní řešení, která zatím nebyla realizována. Získají tak jedinečnou možnost odprezentovat své projekty přímo před potenciálními zákazníky.

Více informací o soutěži naleznete na webových stránkách www.soutezchytramesta.cz.

Datum vydání: 08. 03. 2017

Informace o firmě

Společnost ELKO EP je jedním z předních evropských hráčů v oblasti domovní a průmyslové elektroinstalace po více než 23 let. Od roku 2007 společnost vyvíjí a vyrábí svůj vlastní systém inteligentní elektroinstalace iNELS s názvem Smart Home & Building Solutions.

V současné době zaměstnává ELKO EP HOLDING téměř 300 lidí, vyváží do 70 zemí po celém světě a má již 10 zahraničních poboček. Společnost je právem hrdá na svou vlastní výrobu komponentů, vlastní vývoj a inovace nových produktů. Je také schopna nabídnout svým zákazníkům okamžitou distribuci a rychlý, bezchybný servis. Společnost ELKO EP se stala Firmou roku 2012 a také obdržela ocenění TOP 100 českých firem.

Zákaznické centrum

Infolinka

+420 573 514 211
elko@elkoep.cz

Technická podpora

+420 800 100 671
support@elkoep.cz