Smart Home - řešení pro pohodové léto

Smart Home photo

Léto je tu v plné parádě, společně s ním horké teploty a tolik vytoužená chvíle dovolené. Ideální okamžik pro využití chytrých řešení Smart home, které nám dokážou tuto dobu výrazně usnadnit. V čem všem nám mohou zpříjemnit život?

  • Ovládání spotřebičů na dálku

Vyrážíte na dovolenou a trápí vás klasický problém, zda jste vypnuli vše podstatné? Pomocí aplikace si dokážete všechny připojené elektrické spotřebiče zkontrolovat a případně vypnout pomocí dálkového bezdrátového ovládání.

  • Dálkové ovládání klimatizace 

Ve své domácnosti určitě oceníte možnost ovládat na dálku klimatizaci. Dá se to velice jednoduše pomocí chytré krabičky eLAN-IR, chytrého telefonu a aplikace iNELS RF control. A nemusíte se vůbec omezovat jen na větrání, pomocí appky lze ovládat všechny audio/video spotřebiče – televize, DVD přehrávače, domácí kina a jiné.

  • Pohybové senzory a videotelefon

Stejně tak je postaráno i o bezpečí vašeho majetku. Kombinace senzorů s chytrou krabičkou eLAN-RF vám hlásí každý neočekávaný pohyb a nevyžádaný vstup. S pomocí LARA multimediálního přehrávače, který mimo jiné slouží také jako videotelefon a interkom, IP videotelefonu Dahua a propojení přes Connection server, se každá návštěva v době vaší nepřítomnosti automaticky přesměruje do chytrého telefonu, a to až pěti uživatelům. I na dálku tedy máte přehled, co se děje u Vašich dveří.

 

  • Spínání světel nebo spotřebičů

Pokud v době své nepřítomnosti nechcete dát potenciálním zlodějům najevo, že je váš dům prázdný a opuštěný, určitě vám přijde vhod moci simulovat svou přítomnost pomocí digitálních spínacích hodin SHT-1.

  • Kontrola hladiny vody

Během léta vás potkají nejen  horké dny plné slunce, ale také letní bouřky a s nimi přívalové deště. Aby vás na vašem pozemku nikdy nezaskočily záplavy, pomůžou hladinový spínač HRH-5 nebo bezdrátový záplavový detektor RFSF-1B.

 

Více informací o chytrých řešeních a možnostech jejich využití naleznete na našich webových stránkách v sekci řešení. Promo aplikace pro Android je ke stažení zde, pro iOS na tomto odkazu.

 

Datum vydání: 12. 07. 2017

Informace o firmě

Společnost ELKO EP je jedním z předních evropských hráčů v oblasti domovní a průmyslové elektroinstalace po více než 23 let. Od roku 2007 společnost vyvíjí a vyrábí svůj vlastní systém inteligentní elektroinstalace iNELS s názvem Smart Home & Building Solutions.

V současné době zaměstnává ELKO EP HOLDING téměř 300 lidí, vyváží do 70 zemí po celém světě a má již 10 zahraničních poboček. Společnost je právem hrdá na svou vlastní výrobu komponentů, vlastní vývoj a inovace nových produktů. Je také schopna nabídnout svým zákazníkům okamžitou distribuci a rychlý, bezchybný servis. Společnost ELKO EP se stala Firmou roku 2012 a také obdržela ocenění TOP 100 českých firem.

Zákaznické centrum

Infolinka

+420 573 514 211
elko@elkoep.cz

Technická podpora

+420 800 100 671
support@elkoep.cz