Navštívili jsme veletrh JIMEX 2017

Navštívili jsme veletrh JIMEX 2017 photo

V minulém týdnu zavítalo ELKO EP až na blízký východ, konkrétně do Jordánska, na čtrnáctý ročník veletrhu Jimex, který se uskutečnil ve dnech 15. - 18. května. Veletrh vyznamenaný mnoha cenami a certifikáty slavnostně otevřel sám předseda jordánské vlády Hani Mulki.

ELKO zde v konkurenci více než dvou stovek vystavujících představilo svá iNELS řešení pro chytré domy a budovy. Za čtyři dny veletrhu si k nám našly cestu stovky návštěvníků a potenciálních partnerů, kteří se zajímali převážně o produkty a jejich implementaci do chytrých celků.

V průběhu veletrhu byly k vidění stánky týkající se především:

  • Elektroinstalací pro budovy
  • Průmyslového inženýrství a strojů
  • Elektroniky a automatizací
  • HVAC systémů
  • Obnovitelných zdrojů
  • Solární energie a vodních technologií

Více informací o veletrhu Jimex naleznete zde.

Datum vydání: 23. 05. 2017

Informace o firmě

Společnost ELKO EP je jedním z předních evropských hráčů v oblasti domovní a průmyslové elektroinstalace po více než 23 let. Od roku 2007 společnost vyvíjí a vyrábí svůj vlastní systém inteligentní elektroinstalace iNELS s názvem Smart Home & Building Solutions.

V současné době zaměstnává ELKO EP HOLDING téměř 300 lidí, vyváží do 70 zemí po celém světě a má již 10 zahraničních poboček. Společnost je právem hrdá na svou vlastní výrobu komponentů, vlastní vývoj a inovace nových produktů. Je také schopna nabídnout svým zákazníkům okamžitou distribuci a rychlý, bezchybný servis. Společnost ELKO EP se stala Firmou roku 2012 a také obdržela ocenění TOP 100 českých firem.

Zákaznické centrum

Infolinka

+420 573 514 211
elko@elkoep.cz

Technická podpora

+420 800 100 671
support@elkoep.cz