I malé trhy přinášejí velké příležitosti ve Smart Home

I malé trhy přinášejí velké příležitosti ve Smart Home photo

Důkazem je Slovinský trh, který v oblasti chytrých elektroinstalací není žádným průkopníkem.

Nicméně i zde dokázaly produkty řady iNELS RF Control výrazně zabodovat. Spolupráce s největším slovinským velkoobchodem v oblasti elektro „Elektronabava,“ začala již koncem roku 2016, a že je úspěšná dokazuje hodnota prodaného zboží, která přesáhla 1 milion korun.

Příjemně nás překvapil zájem o systém iNELS RF Control během veletrhu Sejem dom, který se konal začátkem března v Ljubljaně. Tím, že je tento bezdrátový systém sám o sobě velmi jednoduchý, ale zároveň důmyslný a dá se pořídit za rozumnou cenu, si získal řadu příznivců. Bez významných zásahů – bez bourání zdí a projektové dokumentace si může kousek smart home pořídit prakticky každý. Zájemci o iNELS RF Control nejčastěji ocenili možnost pořídit si jeden až dva prvky, a až pokud jim bude vyhovovat, mohou systém postupně kdykoliv rozšiřovat. 

Těšíme se na nové výzvy, které nás čekají v tomto teritoriu a uděláme maximum pro to, abychom byli zodpovědným a důsledným partnerem našim novým zákazníkům.

 

Datum vydání: 21. 03. 2017

Informace o firmě

Společnost ELKO EP je jedním z předních evropských hráčů v oblasti domovní a průmyslové elektroinstalace po více než 23 let. Od roku 2007 společnost vyvíjí a vyrábí svůj vlastní systém inteligentní elektroinstalace iNELS s názvem Smart Home & Building Solutions.

V současné době zaměstnává ELKO EP HOLDING téměř 300 lidí, vyváží do 70 zemí po celém světě a má již 10 zahraničních poboček. Společnost je právem hrdá na svou vlastní výrobu komponentů, vlastní vývoj a inovace nových produktů. Je také schopna nabídnout svým zákazníkům okamžitou distribuci a rychlý, bezchybný servis. Společnost ELKO EP se stala Firmou roku 2012 a také obdržela ocenění TOP 100 českých firem.

Zákaznické centrum

Infolinka

+420 573 514 211
elko@elkoep.cz

Technická podpora

+420 800 100 671
support@elkoep.cz