Exkurze Gymnázia a Střední průmyslové školy elektrotechniky a informatiky

Exkurze  photo

Ve dnech 26. a 28. června naší firmu navštívili studenti druhého ročníku maturitního oboru Elektrotechnika se zaměřením aplikace počítačů ze Střední průmyslové školy elektrotechniky a informatiky ve Frenštátě pod Radhoštěm. V rámci svých odborných exkurzí se studenti v hojném počtu seznámili s celým výrobním procesem.

Náš školitel Jan Koláček jim detailně představil výrobu samotných komponentů od vývoje až po expedici. Studenti byli velmi pozorní a celou prohlídku doplňovali svými věcnými dotazy, možná i díky tomu, že své praktické vyučování absolvují v dobře vybavených dílnách, kde si mohou zkusit práci např. s 3D tiskárnou.

Máte-li také zájem o exkurzi v naší společnosti, kontaktujte nás prosím na adrese burianova@elkoep.cz. Budeme se těšit!
 

Datum vydání: 11. 07. 2017

Informace o firmě

Společnost ELKO EP je jedním z předních evropských hráčů v oblasti domovní a průmyslové elektroinstalace po více než 23 let. Od roku 2007 společnost vyvíjí a vyrábí svůj vlastní systém inteligentní elektroinstalace iNELS s názvem Smart Home & Building Solutions.

V současné době zaměstnává ELKO EP HOLDING téměř 300 lidí, vyváží do 70 zemí po celém světě a má již 10 zahraničních poboček. Společnost je právem hrdá na svou vlastní výrobu komponentů, vlastní vývoj a inovace nových produktů. Je také schopna nabídnout svým zákazníkům okamžitou distribuci a rychlý, bezchybný servis. Společnost ELKO EP se stala Firmou roku 2012 a také obdržela ocenění TOP 100 českých firem.

Zákaznické centrum

Infolinka

+420 573 514 211
elko@elkoep.cz

Technická podpora

+420 800 100 671
support@elkoep.cz